O BUTACH

Wełna z australli

Australijska wełna jest uważany za najbardziej Premium z całej wełny na świecie. A wszystko zaczęło się od przybycia owiec z pierwszej Floty w 1788 roku. Od tego czasy przemysł wełniany zdominował naszą gospodarkę.

Założona w 1994 roku, UGW jest autentycznie Australijska. Nasze produkty i marketing dumnie promują nasze prawdziwe pochodzenie i charakterystyczny styl życia. Prawdziwe kożuchy i wełna najwyższej jakości. UGW wyrosło z początków korzeni. Kolekcje Emu są teraz sprzedawane w 67 krajach, przez ponad 10.000 detalicznych drzwi do niezliczonych miłośników UGW. Historyczne biuro EMU główne znajduje się w Geelong, Australia. Nasze podwórko jest Heartland prime owiec w Australii i regionie wypas wełny i jest to brama do słynnej Great Ocean Road na Wild Coast Victoria Surf. Nasz globalny zespół sprzedaży, który zawiera wiele życia Australijczyków na arenie międzynarodowej, jest prawdziwie globalny. Nasze kolekcje są prezentowane w doskonałych salonach w San Clemente (USA), Hamburgu (Niemcy), Londynie (Wielka Brytania) i Geelong (Aust)

 

 

 

 

Jakość zaczyna się od najlepszych surowców. UGW są stale poddawane kontroli jakości, naturalne surowce użyte do budowy produktów Emu. Bujne pastwiska naszego regionu zapewniają najwyższej jakości wełnę owczą. Takie materiały premium przedłużają trwałość produktów EMU i zmniejszają nasz wpływ na środowisko. Jeszcze więcej powodów aby kochać EMU Australia! EMU

 

EMU Australia rozumie nieograniczony potencjał skór owczych i wełny merynosa.

 

Kolekcja Emu stanie się częścią stylu życia. Każdy element jest funkcjonalny, elegancki i trwały.

 

 

EMU Australia wykonuje wełny merynosów i kożuchy jak żaden inny materiał. Włókna superfine owczych jest niezwykle miękki z niesamowitą naturalną elastycznością.

Kożuch jest również jednym z najcieplejszych włókien naturalnych na świecie i pomaga w regulacji temperatury ciała.

UGW zainwestowały w innowacje i wzornictwo, aby stworzyć najlepsze na świecie style obuwia kożuch. EMU realizuje doskonałości produktu - najlepszej naturalnej Australijskiej owczej wełny i zbiory są realizowane poprzez jakość, innowacyjność i wzornictwo, które stale spełniają oczekiwania naszych klientów.

 

5 powodów dla których emu jest lepsze niż reszta:

1. Wodoodporna skóra owcza, pozostaje sucha i wola od zabrudzeń,

2. 100% skóry owczej rasy Merynos,

3. Usztywniony zapiętek, lepiej dopasowany,

4. Wkładka wymienna pokryta owczą wełną, usztywnienie boku buta,

5. Podwójna podeszwa, komfort i wytrzymałość „EMUsole”

Dodaj komentarz
Autor:
Treść:
koszyk jest pusty...