Powiększ
TODDLE - CHARCOAL
Powiększ
TODDLE - CHARCOAL
Powiększ
TODDLE - CHARCOAL
Powiększ
TODDLE - CHARCOAL
Powiększ
TODDLE - CHARCOAL

TODDLE - CHARCOAL

CENA: 199.00 PLN
promocja 169.00 PLN
rozmiar : 
 
Opis produktu

 

Model:
Kolor:
Materiał:
Wysokość buta:
Toddle
Charcoal
Skóra merynosów
10 cm
Miesiące:
0-6
6-12
12-18
18-24
 
 
Wkładka w cm:
12
13
14
15
 
 
Model Toddle jest to jedyny model dostępny na rynku Europejskim wyprodukowany w macierzystej firmie w Australii.

Trochę historii o Firmie EMU :

Buty Emu pochodzą z Australii. W latach 70 narodził się pomysł aby stworzyć buty, które ogrzewały by zmarznięte stopy australijskich surferów po długim treningu. Surferzy marzli w wodzie o temperaturze 17 stopni, a więc takiej, w której w Polsce wszystkie dzieci siedzą w Bałtyku.
Do produkcji butów Emu wykorzystuje się wełnę Merynosów, to krzyżówka owiec, które żyją jedynie w Australii, tylko w tych określonych warunkach klimatycznych. Ich wełna ma niezwykłe właściwości: niczym najnowsze syntetyczne materiały, chłodzi, kiedy jest gorąco, a ociepla, kiedy jest zimno. Skóra z merynosów, którą wykorzystuje Emu, jest tak technologicznie udoskonalona, że firma otrzymała na nią międzynarodowy patent.
Dzięki unikalnym właściwościom tej wełny, buty przepuszczają powietrze, stopy nie pocą się, izolują od zimna w zimie i wypuszczają nadmiar ciepła w lecie. Charakteryzują się podwyższoną odpornością na wodę i wyjątkową trwałością. Utrzymują piękny wygląd przez długi czas i są bardzo łatwe w pielęgnacji.

 

koszyk jest pusty...